با پشتیبانی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی محقق شد؛

حمایت از طرح‌های جدید در حوزه علوم انسانی

کارگروه علوم انسانی و اجتماعی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی حمایت از طرح‌های جدیدی در این حوزه را تصویب کرد.
کارگروه علوم انسانی و اجتماعی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی، حمایت از ۷ طرح پژوهشی این حوزه را به تصویب رساند. به گزارش سایت معاونت علمی ریاست جمهوری، این طرح‌ها به زودی وارد فاز اجرایی می‌شوند. کارگروه علوم انسانی و اجتماعی در آخرین جلسه خود، با بررسی ۱۹ طرح ارسالی از محققان علوم انسانی، ۷ طرح را مردود و ۲ طرح دیگر را فاقد اولویت خوانده است. همچنین ۳ طرح را برای داوری مجدد ارسال کرده است.

چاپ مقاله آی‌اس‌آی و تهیه و چاپ کتاب، از جمله تعهدات این طرح‌ها است.

گفتنی است کارگروه علوم انسانی و اجتماعی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاوت علمی ریاست جمهوری که وظیفه بررسی طرح‌های ارسالی پژوهشگران در حوزه علوم انسانی را بر عهده دارد، این طرح‌ها را مبتنی بر اولویت‌های پژوهشی کشور حمایت می‌کند.

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور از سال ۱۳۸۲ با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی فعالیت خود را آغاز کرده است و عمده فعالیت‌های آن در حوزه‌های حمایت از طرح‌های پژوهشی، پسا‌دکتری، ثبت اختراعات، کرسی پژوهشی، پژوهانه(گرنت) و حمایت از ایجاد و توسعه مراکز نوآوری، انجام می‌گیرد./

2+

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

پنج + چهار =