کارگاه‌های آموزشی

برگزاری کارگاه دو روزه تحلیل شبکه اجتماعی با نرم‌افزار UCINET


در دی ماه ۱۳۹۸، بردار با همکاری جهاد دانشگاهی، کارگاه آموزش مبانی تحلیل شبکه اجتماعی و نرم افزار ucinet را در تهران برگزار خواهد نمود.


توسعه فناوری‌های شبکه‌ای، نوع، سطح و حجم ارتباطات انسانی را به شدت گسترش داده و نوع جدیدی از داده‌ها، ارتباطات و جوامع ظهور یافته است. تسلط به دو حیطه تحلیل‌های نرم‌افزاری و دانش جامعه‌شناسی، لازمه تحلیل جامع و آینده‌نگر از تغییرات اجتماعی است که روش‌شناسی تحلیل شبکه اجتماعی و استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی، این امکان را به خوبی فراهم آورده‌اند.

نرم‌افزار یوسینت با قابلیت‌های بالا و ساختاری کاربر پسند، فارغ از پیچیدگی‌های نهفته در طراحی آن، از جمله نرم‌افزارهای بسیار کاربردی است که در این کارگاه در کنار آشنایی با مبانی تحلیل شبکه اجتماعی آموزش داده خواهد شد.

کارگاه یوسینت به تمامی دانشجویان علوم انسانی کمک می کند تا جهان انسانی و اجتماعی و انبوه متغیرها و روابط را به کمک دانش روز کشف، درک و تحلیل نمایند. این مباحث با کارگاه های دیگر بردار در زمینه داده کاوی همسو خواهند بود.

در چهارشنبه و پنجشنبه ۴ و ۵ دی ماه ۱۳۹۸، بردار با همکاری جهاد دانشگاهی، کارگاه آموزش مبانی تحلیل شبکه اجتماعی و نرم افزار ucinet را در تهران برگزار خواهد نمود.

برگزاری کارگاه دو روزه تحلیل شبکه اجتماعی با نرم‌افزار UCINETبرای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:
@appliedhumanities98

۰۲۱۴۰۸۸۳۰۱۸

۰۹۱۹۵۸۱۵۳۲۴

 

 

 


در برنامه‌ای بلندمدت، بردار قصد دارد کارگاه های دیگری در زمینه داده کاوی، روش‌های تحقیق و نرم‌افزارها برگزار کند.

منتظر خبرهای بیشتری باشید.

4+

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

14 − سه =