نیکزی : وبسایت آموزش مجازی در قالب فیلم

تخمین زمان مطالعه: ۴ دقیقه


نیکزی همانطور که از نام آن مشخص است یعنی زندگی بهتر. هدف اصلی این استاراپ کمک به آموزش با کیفیت و آموزش آنلاین در کشور می باشد.

نیکزی پلتفرمی است که استاد و شاگرد را در هر جا و در هر زمان در یک بستر آموزشی به یکدیگر معرفی می کند. فقط کافی است که وارد سایت نیکزی شوید و دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید و کامپیوتر یا موبایل خود را تبدیل به یک دانشگاه کنید. تمام این فرآیند به سادگی رخ می دهد و مثل آب خوردن شروع به یادگیری می کنید.


معرفی

نیکزی پلتفرم آنلاین آموزشی است که استادان و شاگردان را به یکدیگر معرفی  می کند و اساس این سایت تولید فیلم های آموزشی با کیفیت  در قالب  آموزش الکترونیکی است. این سایت با طراحی قوی توانسته است پاسخگوی نیازهای کاربران در زمینه آموزش و یادگیری مهارت  باشد. شعار این سایت این است: ((مثل آب خوردن یاد بگیرید)).

این سایت، خدمات آموزشی خود را در قالب ویدیو های با کیفیت در حوزه های مختلف اعم از مدیریت، روانشناسی، هنر، سلامت و کسب و کار و فناوری ارائه می دهد. با سایت نیکزی شما می توانید کامپیوتر خود را تبدیل به یک آموزشگاه کنید.

نیکزیتاریخچه و صاحب امتیاز سایت

((موسسه نیک زیست فردا)) که  در سال ۱۳۹۳ با حدود ۳۰ پرسنل تاسیس شده است، صاحب امتیاز این سایت است. تیم جوان و حرفه ای به تولید محتوا برای سایت می‌پردازند. آنها بر این باورند که راز نیک زیستن، دانایی است. چراکه در دنیای امروز و با سرعت زندگی مدرن وقت گذاشتن برای آموزش گرچه ضروری است اما بسیار زمان بر است. منتها با امکان آموزش آنلاین این محدودیت ها برداشته می شود. برهمین اساس سایت نیکزی و به تازگی اپلیکشین آن راه اندازی شده است.

خدمات سایت

۱٫سایت نیکزی  فیلم های آموزشی خود را  با  جنبه های بصری  قوی و بر پایه تکنولوژی آموزشی در حوزه های مدیریت، روانشناسی، هنر، سلامت، کسب و کار  و فناوری در اختیار کاربران قرار می دهد.

۲٫فیلم های آموزشی در حوزه کسب مهارت از سطح مبتدی یا سطح پیشرفته در سایت قرار دارد.

۳٫از جمله امکانات اصلی این سایت، دسترسی بدون محدودیت مکانی به دوره های مختلف است که  صرفه جویی در زمان، هزینه و همچنين یادگیری بهتر را در پی دارد.

۴٫معین بودن سرفصل های آموزشی دوره ها و هم چنین مدت زمان ویدیو هر سرفصل به کاربر امکان انتخابی آگاهانه را می دهد.

۵٫سایت نیکزی، امکان ارائه و تولید دوره های آموزشی با کیفیت  را به متخصصین می دهد.

کاربران سایت

متخصصین حوزه های علوم انسانی، هنر  و فناوری

باتوجه به حوزه های تخصصی موجود در سایت، متخصصان با مراجعه به قسمت ((همکاری مدرسین)) در سایت با ارسال روزمه خود می توانند با همکاری گروه سایت اقدام به تولید فیلم  آموزشی با جنبه های بصری قوی کنند.
نقطه قوت این سایت،  تولید فیلم های با کیفیت آموزشی براساس تکنولوژی آموزشی است. ساخت اسلاید و موشن‌گرافی مربوط به هر دوره، روند یادگیری را برای فراگیر تسهیل می‌کند.

فراگیران
هر فردی در هر نقطه از کشور می تواند با روند ثبت نام ساده و خرید اشتراک زمانی یکماه الی یکساله، دسترسی آسانی به دوره های تخصصی مورد نیاز خود را داشته باشد. نیکزی با این امکان بستری جذاب و راحت در جهت آموزش همگانی ایجاد کرده است.

راهبردهای سایت

سایت نیکزی به کاربران خود پیشنهاد  می دهد دوره های مورد نظر خود را معرفی کنند تا تیم سایت  دوره را تهیه کند.

محتوای سایت نیکزی  به گونه ای است که دریافت کننده خدمات را ترغیب می کند  آن را به دیگران منتقل کرده یا توصیه نماید. طراحان سایت با راه اندازی بخش ((هدیه دادن)) این اقدام را عملی کردند.
سایت نیکزی به کاربران این امکان را  نیز می دهد به عنوان مخاطب در کارگاه‌ها (در فیلم های آموزشی) حضور پیدا کنند.

اشتراک سایت

  • این سایت با استفاده از فروش حق اشتراکی زمانی به درآمدزایی می پردازد. اشتراک های سایت با مدت زمان و مبالغ مختلف شامل: یکماه مبلغ ۴۵ هزارتومان. ۳ماهه با تخفیف ۱۵ درصد مبلغ ۱۱۵ هزارتومان، ۶ماهه با تخفیف ۲۰ درصد ۲۱۵ هزارتومان و یکساله با تخفیف ۲۵ درصد ۳۹۵ هزارتومان است.

برای آشنایی بیشتر با نیکزی می توانید اینجا را کلیک کنید. هم چنین آن را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، آپارات و… دنبال کنید.

منبع :
http://www.nikzee.com

0

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

2 × چهار =